Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : Mindivan

Mindivan Rezene Kişniş Anason Çayı 20'li Bitki Çayı

DEĞERLİ BESİNLER İÇEREN BİTKİ ÇAYLARI

son dönemlerde oldukça popülerleşen bitki çayları, sıradan klasik çaylar yerine içeriğinde birbirinden farklı aramalar bulunduran ve yüksek besin değerlerine sahip bitkisel ürünlerden üretilmiş olan içeceklerdir. sıcak lezzetli ve içeriğinde birbirinden farklı Vitamin mineral lif değerlerine sahip olan bir ürün tüketmek için tercih edilen bitki çayları piyasada birbirinden farklı çeşitlerde bulunmaktadır. sektörde Bu amaçla üretim yapmakta olan mindivan alanlarında uzman profesyonel ve deneyimli ekibi ile kendi üretim tesislerinde son teknoloji cihazlar ile uzun detaylı ve titiz araştırmalar sonucu birbirinden farklı bitki çayı içerikleri geliştirmektedir. en doğal saf ve organik içerikli bitki çayın üretmekte olan mindivan onlarca farklı çeşitli ürün ile online satış sitesi üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. yüksek kalite prensiplerinde üretilen ürünlerin içeriğinde hiçbir şekilde katkı maddesi kimyasal koruyucu ve tatlandırıcı ürün kullanılmamaktadır. Bu ürün çeşitlerinden birisi olan ve içerisinde 3 farklı değerli besin kaynağını Bulunduran rezene Kişniş anason çayı, poşet formu ile kolay ve pratik bir şekilde hazırlanan biliyor. kullanıcıları tarafından tam not alan Bu ürün içeriğinin tamamen Organik ve doğal olması nedeniyle son derece güvenilirdir. vitamin ve mineral değerleri açısından zengin olan Anason ve kişnişin bulunduğu aynı zamanda rezene bitkisinin tercih edildiği Bu çay kendine has eşsiz lezzeti ve muhteşem kokusu ile favoriniz olacak bitki çayları arasındadır.

Doğal Antioksidan Kaynağı

mindivan tarafından Üretilmekte olan bitki çayları içeriğinde birbirinden farklı bitki meyve ve besin maddelerini bulundurmaktadır. Bu ürünlerden olan rezene kişniş anason çayı papatya çayı Nar çayı gojiberry çayı Pelin otlu çay Kudret narlı çay enginarlı çay tropik orman meyveli çay gece çayı gibi birbirinin 10 en iyi fiyat garantisi ile satılmaktadır. piyasadaki diğer bitki çaylarını oranla tamamen kendi üretim tesislerinde üretilen ve bitkisel çeliklerin en doğal ve saf hallerinin kullanıldığı bu organik çaylar sizlerinde favorisi olacak.


Kullanım Şekli:

Kaynatılmış 1 su bardağı sıcak suya, 1 adet süzen çay poşeti
konularak 3-5 dakika  arası bekletildikten  sonra  günde 3 öğün içilir.

Uyarı:
Serin ve kuru yerde saklayınız, Son kullanma tarihinden önce tüketiniz.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.


www.begbags.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}